3. urodziny LASu w Zawierciu. Dużo atrakcji dla najmłodszych

W wakacyjny weekend (15-16 sierpnia) odbędą się już 3. urodziny LAS-u. Z tej okazji dla mieszkańców Zawiercia przygotowano mnóstwo atrakcji pod hasłem „zero waste”. Nie zabraknie zajęć sportowych i rekreacyjnych, gier, zabaw i prelekcji dla dzieci oraz dobrej muzyki.

Już o godzinie 13 odbędą się warsztaty dla dzieci z pracownią artystyczną Mniej Lepiej, podczas których najmłodsi będą mogli własnoręcznie uszyć misie ze skrawków materiałów i tkanin. O godzinie 14 na wszystkich uczestników czekać będzie panel dyskusyjny
i prelekcja dotycząca segregowania śmieci, a także postaw proekologicznych. Tę część poprowadzą przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Zawierciu – Wydziału Gospodarki Komunalnej oraz Wydziału Ochrony Środowiska. Przewidziano także konkurs z nagrodami.
Natomiast o godzinie 15 odbędzie się lekcja tenisa dla dzieci.

– Zakończymy ten dzień czymś dla ducha, czyli zajęciami „Yoga w Lesie” – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Yogę o godzinie 17 poprowadzi Marzena Ikrzyńska ze Studia Balans. Tego dnia przygotujemy dla mieszkańców również specjalną grę miejską z nagrodami dla całej rodziny. Główna tematyka to historia miasta oraz Włoch. Na zgłoszenia rodzin, chętnych do wzięcia udziału w grze, czekamy do 14 sierpnia, pod adresem: hello@pizzerialas.pl – podkreśla Magdalena Skała z Pizzerii LAS.

Drugi dzień urodzin upłynie pod hasłem „Sportowa niedziela”. Odbędą się zajęcia dla dzieci, które poprowadzi Fabryka Handballu. W ten weekend będziecie mogli spróbować przygotowanego specjalnie na tę okazję menu, drinków oraz tortów. Pizzeria LAS przewidziała dla Was wiele nowości, atrakcji oraz konkursów z nagrodami. A o dobrą atmosferę pod chmurką zadba DJ.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy, natomiast wymagane są zapisy na poszczególne zajęcia: hello@pizzerialas.pl, tel. 575 123 730.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *