Zawiercie 112

Aluron CMC Warta Zawiercie ósmą drużyną PlusLigi

Siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie zajęli ostatecznie ósme miejsce w PlusLidze. Jurajscy Rycerze wygrali rewanżowy pojedynek z ekipą Ślepsk Malow Suwałki 3:1, ale przegrali złotego seta 10:15…

W Suwałkach lepsi byli gospodarze, którzy wygrali również pierwszą partię w Zawierciu. W kolejnych odsłonach triumfowali jednak gospodarze i o 7. miejscu w PlusLidze decydowała dodatkowa partia. W niej więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy z Suwałk.

Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (22:25), (25:19), (25:22), (25:23), złoty set: 10:15

Aluron: Cavanna, Malinowski, Halaba, Muagututia, Flávio, Niemiec, Żurek (libero) oraz Bociek, Gjorgjiew.

Jurajscy Rycerze kończą zatem sezon na ósmej lokacie.