Darmowy transport dla kibiców z Zawiercia na europejskie puchary

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski poinformował, że kibice Aluronu Virtu CMC Zawiercie mogą liczyć 29 stycznia na bezpłatny przejazd do Dąbrowy Górniczej na drugi domowy mecz w europejskich pucharach.

W środę 29 stycznia (godz. 18) Jurajscy Rycerzy rozegrają spotkanie 1/8 finału Pucharu Challenge z turecką drużyną Spor Toto Ankara. Mecz odbędzie się w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej (przy Alei Róż 3).

Po decyzji Prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego, mieszkańcom Zawiercia bezpłatny transport zapewni ZKM Zawiercie. Część pojazdów ponownie przewiezie grupę zorganizowaną Klubu Kibica, a pozostałe autobusy będą dostępne dla niezrzeszonych fanów.

Pojazdy wyjadą sprzed Dworca PKP w Zawierciu o godz. 16.45, a w drogę powrotną wyruszą sprzed hali w Dąbrowie Górniczej około 15 minut po zakończeniu meczu.

Pierwszeństwo wejścia do autobusów będą miały osoby z voucherami na przejazd. Można je odbierać od piątku 17 stycznia w biurze klubu przy ul. Blanowskiej 40 w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30 -16) oraz przy okazji rozgrywania meczu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (sobota 25 stycznia, godz. 14.45), na godzinę przed jego rozpoczęciem, w przerwach między setami oraz bezpośrednio po zakończeniu spotkania.

Tymczasem już dzisiaj (17 stycznia) odbędzie się spotkanie Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu CMC Zawiercie (godzina 20.30).

Jurajscy Rycerze przegrali ostatnie spotkanie w 2019 roku (1:3 z GKS-em Katowice), więc liczą na wygraną w dzisiejszym pojedynku.

Źródło: Miasto Zawiercie/Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *