Dwie porażki Aluronu Virtu CMC Zawiercie

Po niedzielnej porażce 1:3 z rywalami z Radomia, dzisiaj Jurajscy Rycerze w trzech setach przegrali z Treflem Gdańsk.

Pierwszy set długo był wyrównany, ale w końcówce lepiej grali gracze znad morza. W drugiej odsłonie było bardzo podobnie, chociaż wydawało się, że po serii świetnych zagrywek Mateusza Malinowskiego gospodarzom uda się wyrównać stan rywalizacji.

W trzecim secie znów więcej zimnej krwi zachowali siatkarze z Gdańska, wygrywając tym samym 3:0.

Już w niedzielę Jurajscy Rycerze zagrają w Bełchatowie.

Aluron Virtu CMC Zawiercie – Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 24:26, 24:26)

Aluron Virtu CMC: Masny, Waliński, Kania, Malinowski, Ferreira, Verhees, Andrzejewski (L), Koga (L) oraz Ferens, Gawryszewski, Dosanjh, Penczew.