Jedenasta porażka Aluronu Virtu CMC Zawiercie

Po ubiegłym, znakomitym sezonie, obecnie siatkarze Aluronu Virtu CMC są dostarczycielami punktów w PlusLidze. W Warszawie ponieśli już 11 porażkę, ale trzeba dodać, że przegrali z  drużyną VERVA Warszawa Orlen Paliwa, która w tej chwili jest liderem.

Po tym, jak Jurajscy Rycerze wygrali w meczu europejskich pucharów ze Spor Toto Ankara (3:0, rewanż 12 lutego w Turcji), wydawało się, że kryzys minął. Nic z tego. W stolicy bezapelacyjnie triumfowali gospodarze – w setach do 20, 21 i 19. MVP został Kevin Tillie.

W którą stronę zmierzają Jurajscy Rycerze? Po serii porażek doszło do zaskakującej roszady – drużynę opuścił kapitan i podstawowy rozgrywający Michal Masny, który przeniósł się do Bydgoszczy. W odwrotnym kierunku powędrował Piotr Lipiński. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że w tych bardzo „gorących” dniach bardzo blisko opuszczenia klubu był sam trener Mark Lebedew.

Na pewno bardzo ważny będzie najbliższy, domowy mecz z GKS-em Katowice. Pojedynek zaplanowano na piątek (7 lutego) i rozpocznie się o godzinie 17.30.

Foto: Aluron Virtu CMC/Facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *