Jurassic Forrest Run 2019: Można już zapisywać się na biegi i marsze

Jurassic Forrest Run 2019 w Lgocie Murowanej odbędzie się już 5 maja. To propozycja nie tylko dla biegaczy, ale także dla miłośników Nordic Walking. Można już zapisywać się na to wydarzenie.

Jurassic Forest Run odbędzie się na terenie Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej i obszarze bezpośrednio do niego przylegającym oraz na terenie Nadleśnictwa Olkusz przy KŁ Orle Gniazdo. Poszczególne kategorie biegowe będą startować od godziny 11.

Konkurencje to: bieg na dystansie 5 km, 10 km, 15 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km oraz 10 km. Organizatorzy zapewniają profesjonalny pomiar czasu, ale nie tylko…

– Kto był na poprzednich wydarzeniach, choćby „Kobiety na 5-tkę” czy wiosennej i jesiennej edycji Jurassic Forest Run, docenił wspaniałą atmosferę, klimat rodzinnego pikniku, przygotowaną pieczołowicie trasę, piękne tereny, pyszne jedzenie, świetne zdjęcia, prelekcje, masaże i inne wydarzenia towarzyszące – podkreśla Grzegorz Maciąg z Hotelu Fajkier.

Organizatorzy to stowarzyszenie Miasto Sportu oraz Hotel Fajkier Wellenss SPA. Zawiercie112 i Sportowe Zawiercie są patronami medialnymi tego wydarzenia.

Chcesz zapisać się lub uzyskać więcej informacji na temat Jurassic Forrest Run 2019? Kliknij poniżej.

>>> ZAPISY 

>>> INFORMACJE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *