Już 6 stycznia Koncert Noworoczny w Kroczycach

Dom Kultury w Kroczycach zaprasza na Koncert Noworoczny. Gwiazdą wieczoru będą artyści związani z gminą Kroczyce oraz zaproszeni goście specjalni.

Uroczysty Koncert Noworoczny odbędzie się w Święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia 2020 roku o godzinie 17. Miejscem koncertu będzie hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kroczycach. Jak co roku wystąpią wokaliści związani z Kroczycami, czyli: Julia Szlachta, Wiktoria Szlachta, Gabriela Pantak, Amelia Kita, Olimpia Karbownik, Anita Maszczyk, Aleksandra Płóciennik, Ewelina Bednarz, Andrzej Kaim, Marcin Szlachta, Karol Szatan oraz Karolina Mikoda. Nie zabraknie zespołów, takich jak Chór Cecyliański, Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Kroczycka” Capella Vartiensis, zespół Fatamorgana i Męski Septet Egzotyczny. Do wszystkich utworów zagra Jurajska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Leopolda Stawarza.

Gościem specjalnym wieczoru są: artystka renomowanego teatru Studio Buffo, Marie Napieralska oraz tenor Tomasz Janczak.

Tuż przed koncertem zaprezentuje się Kroczycka Orkiestra Dęta, działająca przy Domu Kultury w Kroczycach. Imprezę poprowadzi Anita Maszczyk. Wstęp na Koncert Noworoczny w Kroczycach jest bezpłatny.

 

WIĘCEJ:

Wydarzenie na Facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *