Koncert dla Pań w Domu Kultury w Kroczycach

Dom Kultury w Kroczycach zaprasza na Koncert dla Pań. Specjalnie dla przedstawicielek płci pięknej (i nie tylko) wystąpi aktor i wokalista, Artur Gotz. Koncert odbędzie się w najbliższy czwartek, 14 marca o godzinie 18 w sali audiowizualnej kroczyckiego Domu Kultury.

Artur Gotz to wokalista, który na swoim koncie ma trzy płyty: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny” oraz „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz”. Obecnie jest aktorem Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi, współpracuje także z Teatrem Piosenki Romana Kołakowskiego i Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie. Artysta zagrał wiele solowych recitali w całej Polsce, a także w Europie, USA, Australii czy Nowej Zelandii.

W swoim dorobku ma kilkanaście ról filmowych.  Między innymi rolę seminarzysty Jurija Nogi w filmie „Karol – człowiek, który został papieżem”, Wojtka Wystracha w „Ścianie śmierci”, Reportera Dzikowskiego w „Wielkich ucieczkach”. Zagrał w wielu znanych telewizyjnych serialach takich jak: Ojciec Mateusz, Klan, Na Wspólnej, M jak miłość, Pierwsza miłość i wielu innych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *