Koncert Kulturalne Odmrożenie w Kroczycach

Już w tę niedzielę, 2 sierpnia o 18:30 na terenie Kroczyckich Krupówek odbędzie się pierwszy kroczycki koncert plenerowy w sezonie pod tytułem Kulturalne Odmrożenie.

Jak podaje Dom Kultury w Kroczycach, wystąpią młodzi zdolni wokaliści przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego Drugi Oddech Dyrektora, jak również Gminna Orkiestra Dęta. Dla kroczyckiej publiczności zaśpiewają między innymi: Julia Szlachta, Wiktoria Szlachta, Julia Bednarz, Ewelina Bednarz, Karina Sornik, Karolina Mikoda, Marcin Szlachta oraz Bernard Stawarz. 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną organizator wprowadził zasady dotyczące uczestnictwa w koncercie, więc należy we własnym zakresie zaopatrzyć się w osłonę nosa i ust. Przy wejściu na miejsce wydarzenia każdy uczestnik musi złożyć oświadczenie dotyczące stanu zdrowia oraz zdezynfekować ręce. Dom Kultury w Kroczycach zapewnia maksymalnie 75 wyznaczonych miejsc z zachowaniem wymaganego odstępu między widzami. Uczestnicy przy wejściu na teren wydarzenia powinni być oddaleni od siebie o minimum 2 metry. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej Domu Kultury w Kroczycach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *