Łukasz Osikowicz p.o. zastępcy komendanta powiatowego PSP w Zawierciu

Śląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jacek Kleszczewski w dniu 1 lutego 2019 roku powierzył pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu mł. bryg. mgr. inż. Łukaszowi Osikowiczowi.

W Komendzie Wojewódzkiej PSP w Katowicach odbyło się wręczenie aktów mianowania, powołania i powierzenia pełnienia obowiązków, którego dokonał Śląski Komendant Wojewódzki. Z dniem 1 lutego 2019 roku Śląski Komendant Wojewódzki PSP powierzył mł. bryg. mgr. inż. Łukaszowi Osikowiczowi pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu. Łukasz Osikowicz do tej pory pełnił służbę na stanowisku Kierownika Sekcji Kontrolno-Rozpoznawczej.

3 thoughts on “Łukasz Osikowicz p.o. zastępcy komendanta powiatowego PSP w Zawierciu

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Powinienem wyrazić uznanie za Twój trud. Koniecznie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał by zobaczyć nowe posty.

  2. W trakcie poszukiwania w sieci pożądanych informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Wielkie gratulacje! Zdecydowanie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał zeby zobaczyć nowe artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *