Masz problemy z autem? Oni ci pomogą

Masz problemy z autem? Firma Fasthol oferuje m.in. lawety przygotowane do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych. Zarówno tych, które uległy awarii na drodze, jak i takich, które uczestniczyły w wypadku lub kolizji. Autopomoc oraz warsztat samochodowy pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

– Nasza firma udziela pomocy drogowej w całym kraju i w Europie, w tym również na terenie Zawiercia i powiatu całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chodzi o powiat zawierciański, to na miejsce zdarzenia – niezależnie od tego, czy był to wypadek, czy usterka – dojeżdżamy w około 15 minut od zgłoszenia. Szybkie i profesjonalne holowanie jest naszą specjalnością, ale to tylko część oferowanych przez nas usług – podkreślają przedstawiciele firmy Fasthol.

Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą, która po dotarciu do klienta jest w stanie przeprowadzić niezbędne naprawy na drodze. Jeśli nie ma możliwości przywrócenia samochodu do stanu używalności, laweta przetransportuje pojazd do najbliższego warsztatu. Może ona przewozić zarówno osobówki, jak i większe pojazdy (np. dostawcze). Autolaweta jest rozwiązaniem szybkim i tanim. Przyda się każdemu, kto potrzebuje przewieźć uszkodzone auto do mechanika.

By skontaktować się z przedstawicielem firmy Fasthol, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 733 044 500.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *