Mieszkaniec Szczekocin znalazł nieprzytomnego mężczyznę w lesie. Interweniował śmigłowiec LPR

Po godzinie 14 w lesie przy ulicy Spacerowej w Szczekocinach mieszkaniec Szczekocin znalazł nieprzytomnego mężczyznę obok drzewa. Natychmiast powiadomił służby ratunkowe.

Przybyły na miejsce Lekarz pogotowia po rozpoznaniu sytuacji i stwierdzeniu, że poszkodowany jest nieprzytomny natychmiast zdecydował o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, gdyż w trakcie prowadzonej resuscytacji poszkodowany mężczyzna odzyskiwał funkcje życiowe jednak po chwili znów je tracił. 49- letni mieszkaniec gminy Irządze został szybko przetransportowany drogą powietrzną do szpitala urazowego w Sosnowcu.

Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Mężczyzna prawdopodobnie podczas wycinki drzewa został uderzony spadającym konarem. Pochwała za wzorową postawę obywatelską 40-latka ze Szczekocin, który z bezinteresowną pomocą ruszył by ratować ludzkie życie i wezwał służby ratunkowe na miejsce zdarzenia.

2 thoughts on “Mieszkaniec Szczekocin znalazł nieprzytomnego mężczyznę w lesie. Interweniował śmigłowiec LPR

  1. Brawo Darek za obywatelską postawę. Całe szczęście, że to Ty znalazłeś tego człowieka, bo młodsze pokolenie najprawdopodobniej nagrałoby telefonem, jak biedak kona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *