Mistrzostwa Polski oldbojów w halowej piłce nożnej w Zawierciu. Wygrała Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin wywalczyła tytuł mistrza Polski w halowej piłce nożnej. W finale Portowcy pokonali ubiegłorocznego triumfatora – Cracovię Kraków (0:0, w karnych 3:1). Warta Zawiercie została sklasyfikowana na miejscach 9-10.

Arkadiusz Stępień z RKS Radomsko wywalczył koronę króla strzelców, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Ława z Pogoni Szczecin. Nagroda dla najlepszego bramkarza powędrowała do Roberta Augustyna z Cracovii Kraków, a najstarszym zawodnikiem był Tomasz Wrzyszcz z Cracovii (69 lat).

Laureatom gratulowali m.in. przedstawiciele władz miejskich i powiatowych. Organizatorem mistrzostw był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu.