Pacjenci z koronawirusem w Zawierciu. Komunikat szpitala

Prezentujemy komunikat Szpitala Powiatowego w Zawierciu w sprawie pacjentów z potwierdzonym koronawirusem.

Obecnie na oddziale obserwacyjno-zakaźnym przebywają dwie osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Zakażenie potwierdzono u starszej kobiety (jej stan jest dobry) oraz mężczyzny w sile wieku, którego stan lekarze określają jako poważny. Na oddział obserwacyjno-zakaźny szpitala w Zawierciu trafił on ze szpitala w Sosnowcu.

Próbki pobrane od dwóch kolejnych pacjentów dały wynik negatywny. W chwili obecnej w szpitalu nie ma pacjentów diagnozowanych w kierunku koronawirusa.

Uprzejmie informujemy, że od jutra Poradnia POZ przy ul. Powstańców Śląskich 8 zostaje przeniesiona z III piętra na parter w miejsce poradni POZ dla dzieci. Wejście znajduje się od strony poradni dla dzieci chorych.

Rejestracja do wszystkich poradni ( we wszystkich lokalizacjach) odbywa się tylko telefonicznie (poza przypadkami nagłymi). Wizyta umawiana jest na konkretną godzinę. Pacjentów prosimy o przybycie nie wcześniej niż 20 min. przed wyznaczonym terminem.

Osoby wchodzące na teren szpitala i przychodni będą poddawane pomiarowi temperatury oraz proszone o wypełnienie kart epidemiologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *