Pijana sędzia spowodowała kolizję w Zawierciu. Odjechała z miejsca zdarzenia

Dzisiaj (12 marca) w godzinach popołudniowych informowaliśmy o kolizji na ulicy Powstańców Śląskich w Zawierciu. Kobieta wjechała w drzewo, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. Ustaliliśmy, że za kierownicą siedziała sędzia Sądu Rejonowego w Zawierciu, 54-letnia Małgorzata M.-N. Była nietrzeźwa.

Kobietę zatrzymano dopiero na ulicy Kościuszki. Dzięki świadkowi, który widział jak wjechała wcześniej w drzewo i poinformował policjantów o zdarzeniu.

Badanie wykazało, że kobieta była pod wpływem alkoholu. Prokuratora regionalny w Katowicach zdecydował, że postępowanie przejmie Prokuratura Okręgowa w Katowicach.

Aktualizacja: Prokuratura Okręgowa w Katowicach wszczęła śledztwo ws. prowadzenia samochodu przez sędziego w stanie nietrzeźwości. Sędzia przebywa obecnie w szpitalu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jedno z badań wykazało, że kobieta miała około 4 promili alkoholu. Musi liczyć się z konsekwencjami dyscyplinarnymi.

Czytaj również: Prokuratura Krajowa przejmuje śledztwo w sprawie pijanej sędzi z Zawiercia

7 thoughts on “Pijana sędzia spowodowała kolizję w Zawierciu. Odjechała z miejsca zdarzenia

  1. Zgadza się, każdy pełnia błędy, Pan/Pani AZ również. W języku polskim nie istnieje wyraz „błendy”. Jest podobny, fonetycznie identyczny, to wyraz „błędy”. Pozdrawiam i zachęcam do lektury. Oczytane pozwala unikać takich wpadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *