Zawiercie 112

Policja zatrzymała w Zawierciu kierowcę po amfetaminie. Miał na sobie podkoszulkę i spodenki, ale nie miał butów

Policjanci z Zawiercia podsumowali miniony weekend na drogach powiatu zawierciańskiego. Zatrzymano sześciu kierowców – czterech nietrzeźwych i dwóch po narkotykach. Jeden z nich jechał samochodem ubrany jedynie w podkoszulkę oraz spodenki i nie miał butów.

W weekend na drogach powiatu zawierciańskiego doszło do 7 kolizji. Nie było żadnego wypadku. Policjanci zatrzymali sześciu kierowców – czterech nietrzeźwych i dwóch po narkotykach.

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci z wydziału prewencji patrolowali miasto i zauważyli podejrzane audi A4. Autem podróżowało czterech młodych mężczyzn.

Funkcjonariusze zatrzymali samochód na ulicy Blanowskiej. Okazało się, że kierowca był ubrany w podkoszulkę i krótkie spodenki. Na dodatek nie miał butów. Nie był pod wpływem alkoholu. 22-letni mieszkaniec powiatu płockiego zachowywał się jednak bardzo podejrzanie. Kolejne badanie narkotesterem wykazało, że jest pod działaniem amfetaminy. Pobrano mu krew do dalszych badań. Podobnie było w innym przypadku. W niedzielę rano policjanci zatrzymali 37-letniego kierowcę mazdy. Jechał samochodem po użyciu środka odurzającego i w stanie po użyciu alkoholu.

Jeśli chodzi o pijanych kierowców, to niechlubny rekordzista miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Kierowca volkswagena polo został zatrzymany w sobotę przed godziną 15 w miejscowości Kocikowa.

One thought on “Policja zatrzymała w Zawierciu kierowcę po amfetaminie. Miał na sobie podkoszulkę i spodenki, ale nie miał butów

  1. Czemu nie piszecie o wszystkich przypadkach gdzie policja w zawierciu łapie kierowcę po zażyciu narkotyków ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *