Sportowy weekend. Wygrane Viretu CMC, Źródła i Dwójki. Porażka Aluronu

Sporo działo się na sportowych arenach, gdzie rywalizowały kluby z Zawiercia. Prezentujemy podsumowanie.

Siatkarze Aluronu Virtu CMC Zawiercie, po pewnym zwycięstwie z Cuprum Lubin (3:0), pojechali w piątek do Jastrzębia – Zdroju. Gospodarze nie okazali się gościnni i wygrali 3:0 w setach do 15, 24 i 13…

Już we wtorek Jurajscy Rycerze podejmą u siebie rywali z Suwałk (godzina 17.30).

W sobotę piłkarze Źródła Kromołów wygrali aż 6:1 z Orłem Mokre. Hat trickiem popisał się Sebastian Radosz, dwie bramki zdobył Bogdan Szadkowski, a jedno trafienie dołożył Mateusz Mikoda.

Tego samego dnia grały siatkarki MKS-u Dwójki Zawiercie. Podopieczne trenera Sebastiana Tchórza rozbiły Burzę Mikołów, wygrywając 3:0 (w setach do 12, 11 i 15).

W niedzielę świetnie zaprezentowali się piłkarze ręczni Viretu CMC Zawiercie, którzy pokonali na wyjeździe Jedynkę Myślenice 30:17. Po 7 trafień zanotowali Damian Kapral i Sergiusz Zagała. Jedną bramkę mniej rzucił Kacper Cegłowski.

Już w czwartek podopieczni trenera Mariusza Szczygła zagrają w hali OSiR przy ulicy Blanowskiej z przeciwnikami z Kielc. Początek meczu o godzinie 19.

One thought on “Sportowy weekend. Wygrane Viretu CMC, Źródła i Dwójki. Porażka Aluronu