Zawiercie 112

Uciekał przed policjantami na ulicy Blanowskiej w Zawierciu. Miał narkotyki

Policjanci z zawierciańskiego wydziału prewencji, po krótkim pościgu, zatrzymali mężczyznę, który wbrew zakazowi prowadzenia pojazdów, kierował samochodem. Jak się okazało, 43-latek miał przy sobie środki psychoaktywne, które znaleziono również w miejscu jego zamieszkania. Ze znalezionej amfetaminy mogło powstać ponad 540 „działek” dilerskich. Mężczyzna miał też marihuanę. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Policjanci z Zawiercia zauważyli przy ulicy Blanowskiej mężczyznę, który pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych kierował samochodem. Na widok radiowozu mężczyzna wysiadł z zaparkowanego już pojazdu i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg i po chwili 43-latek był już zatrzymany.

Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie środki psychoaktywne. W toku dalszych czynności podjętych przez policjantów w miejscu jego zamieszkania dodatkowo znaleziono zakazane substancje. Wstępne badania potwierdziły, że są to substancje psychoaktywne. Mężczyzna miał amfetaminę, z której można było przygotować ponad 540 „działek” dilerskich. Poza tym miał też marihuanę, z której powstałoby kilka porcji. Zawiercianin został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Źródło: KPP Zawiercie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *