Viret CMC Zawiercie – AZS UJK Społem Kielce. Czas na rewanż

Piłkarze ręczni Viretu CMC Zawiercie walczą o awans do I ligi. W sobotę, 13 kwietnia, w arcyważnym spotkaniu zmierzą się z wiceliderem grupy mistrzowskiej – AZS UJK Społem Kielce.

W grupie mistrzowskiej prowadzi Wisła z dorobkiem 30 punktów. Drużyna z Sandomierza wyprzedza AZS UJK Społem Kielce (29 punktów), AZS AGH Kraków (25) i Viret CMC Zawiercie (24). W pierwszym meczu w Kielcach zawiercianie przegrali po dramatycznym spotkaniu 27:30.

Trener Viretu CMC Zawiercie Mariusz Szczygieł cytowany przez viretzawiercie.pl:

W grupie mistrzowskiej nie ma łatwych spotkań. Z każdym trzeba walczyć o punkty. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych występów, ponieważ wygraliśmy cztery z pięciu pojedynków. Przegraliśmy tylko w Kielcach, właśnie z drużyną AZS UJK. Dlatego też będziemy chcieli się zrewanżować. Wiadomo, że to bardzo dobry zespół, ale na pewno mamy szansę na korzystny rezultat. O problemach nie ma co mówić, bo każdy ma swoje. Nastroje na pewno będą bojowe, ponieważ gramy dla naszej publiczności, której z meczu na mecz jest coraz więcej, a atmosfera jest fantastyczna. W sobotę również liczymy na wsparcie naszych kibiców.

Spotkanie Viret CMC Zawiercie – AZS UJK Społem Kielce odbędzie się w sobotę (13 kwietnia) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Blanowskiej 40. Początek o godzinie 18. Wstęp jest bezpłatny.

Podczas meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy na rehabilitację 27-letniej Karoliny Bebel, która została ciężko ranna w wypadku, do którego doszło 6 września ubiegłego roku.

Nie zabraknie też innych atrakcji dla kibiców, w tym konkursu z nagrodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *