Viret CMC Zawiercie – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. Świetna reklama szczypiorniaka

To była znakomita reklama piłki ręcznej. W inauguracyjnym spotkaniu I ligi Viret CMC Zawiercie minimalnie uległ Olimpii MEDEX Piekary Śląskie 23:24 (15:12).

Nie pomogła świetna postawa bramkarzy Marcina Teterycza i Filipa Jarosza czy też znakomity w ataku Damian Kapral. Viret CMC przegrał pierwszy mecz w sezonie.

– Dziękuję moim zawodnikom za walkę. Na pewno pierwsza połowa była w naszym wykonaniu lepsza. W drugiej zawiodła skuteczność – ocenił trener Viretu CMC, Mariusz Szczygieł w rozmowie z klubowym serwisem viretzawiercie.pl.
– Myślę, że to spotkanie mogło się podobać. Po długiej przerwie i po awansie do I ligi, na pewno chcieliśmy wygrać i w każdym spotkaniu będziemy walczyć o zwycięstwo. W meczu z Olimpią pokazaliśmy, że każdy rywal, który będzie chciał u nas zwyciężyć, nie będzie miał łatwego zadania. Gratuluję drużynie z Piekar Śląskich. Spotkanie było widowiskowe i było dobrą reklamą szczypiorniaka w naszym mieście. Każda porażka boli, ale musimy podnieść głowy do góry i pracować dalej. Liga jest długa – podsumował Mariusz Szczygieł.

Viret CMC wystąpił w składzie: Teterycz, Jarosz – Kapral 7, Wójcik 5, Bugaj 3, Cegłowski 3, Kurzawa 2, Romian 1, S. Zagała 1, Makaruk 1, I. Zagała, Matysek, Szeląg, Jałowiecki, Danysz, Bomba (po nazwisku – liczba zdobytych bramek).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *