Viret CMC Zawiercie – Orlen Upstream SRS Przemyśl

Już dzisiaj piłkarze ręczni Viretu CMC Zawiercie podejmują drużynę Orlen Upstream SRS Przemyśl. To pierwsze spotkanie w ramach rundy rewanżowej I ligi.

– Rywale to bardzo doświadczony zespół, w którym występują zawodnicy z przeszłością w Superlidze i spodziewamy się trudnego meczu. Mamy jednak jasny cel: na naszym boisku chcemy wygrywać – podkreśla trener Viretu CMC Mariusz Szczygieł w rozmowie z oficjalnym serwisem klubowym. – Solidnie przygotowywaliśmy się do rundy rewanżowej, a drużyna jest mocno zmotywowana. Pracowaliśmy nad motoryką i rozegraliśmy kilka sparingów, z których wyciągnęliśmy wnioski. Dziś chcemy to pokazać – podsumowuje szkoleniowiec.

W ostatnich dniach zespół z Zawiercia wzmocnił prawoskrzydłowy Szymon Mucha. To wychowanek Viretu CMC, który od trzech lat uczy się w Zespole Szkół Sportowych w Zabrzu i jest graczem drużyny SPR Górnik Zabrze. Umowa pomiędzy klubami zakłada, że pomoże Viretowi CMC w rundzie rewanżowej I ligi.

Spotkanie będzie można oglądać, dzięki transmisji na żywo. Link znajdziecie na Facebooku: Viret CMC Zawiercie. Początek o godzinie 18.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *