W Szczekocinach znaleziono sporą sumę pieniędzy. Policja szuka właściciela gotówki

Godną uznania postawą wykazała się mieszkanka powiatu włoszczowskiego. Kobieta będąc w Szczekocinach znalazła kopertę ze sporą ilością pieniędzy. 28-latka nie zawahała się ani chwili i znalezioną gotówkę przekazała policjantom tamtejszego komisariatu. Teraz mundurowi szukają właściciela odnalezionych pieniędzy

Środa to w Szczekocinach dzień targowy. Na zakupy przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy okolicznych miejscowości, ale także osoby z sąsiedniego powiatu. Tak było i teraz. 28-letnia mieszkanka powiatu włoszczowskiego udała się na szczekociniecki targ. Po zrobieniu zakupów przy swoim samochodzie, zaparkowanym przy jednej z ulic w rejonie targowiska, znalazła kopertę. Kobieta zauważyła, że w środku są pieniądze. Nie zastanawiając się ani chwili, postanowiła odnalezioną gotówkę przekazać policjantom z komisariatu w Szczekocinach. Pieniądze zostały przeliczone i okazało się, że jest to całkiem pokaźna kwota. Teraz mundurowi szukają właściciela koperty. Uczciwa mieszkanka powiatu włoszczowskiego wykazała się godną naśladowania postawą!

Osoba, która zgubiła pieniądze proszona jest o kontakt z dzielnicowym sierż. szt. Wojciechem Wójcikiem – tel. 798 031 262.

Mat: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *