Zawiercie 112

Warta Zawiercie drugą siłą I grupy śląskiej IV ligi. To koniec sezonu

Piłkarze Warty Zawiercie zakończyli sezon I grupy śląskiej Haiz IV ligi. W ostatnim spotkaniu przegrali, ale już wcześniej zapewnili sobie drugą lokatę w rozgrywkach.

Warta przegrała na wyjeździe 1:4 z Unią Kosztowy. Jedyną bramkę dla zawiercian strzelił Marcin Smarzyński, a asystował mu Michał Mąka. Gracze Warty zakończyli sezon na drugim miejscu w tabeli, ustępując tylko Polonii Bytom, która awansowała do III ligi. Teraz piłkarze rozpoczną wakacje. Na razie wiadomo, że drużyny w następnym sezonie nie poprowadzi trener Sebastian Stemplewski. Klub poinformował o tym, że nie przedłuży umowy ze szkoleniowcem.

Powoli kończy się sezon czwartej grupy katowickiej klasy okręgowej Zina. W sobotnim (8 czerwca) meczu gracze Źródła Kromołów przegrali 3:4 z AKS-em Górnikiem Niwką Sosnowiec. Bramki dla drużyny z dzielnicy Zawiercia strzelili: Tomasz Kukułka, Łukasz Pasternak i Marek Surowiec.  Źródło jest w tej chwili na 9. miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce (15 czerwca, godz. 17) zespół zagra na wyjeździe z Odrą Miasteczko Śląskie.

Foto: KP Warta Zawiercie/Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *