Wypadek na DK78 w Zawierciu. Zginęło małżeństwo

W czwartek, około godz. 20, na ulicy Jurajskiej w Zawierciu, obok stacji paliw przy drodze krajowej nr 78 doszło do tragicznego wypadku. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący volkswagenem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, a kierowca ciężarówki jechał w kierunku Szczekocin.

Zginęło małżeństwo z województwa mazowieckiego (oboje w wieku 44 lat). Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że 47-letni kierowca ciężarowego volvo był trzeźwy. Obecny na miejscu prokurator zdecydował o zabezpieczeniu rozbitego busa na policyjnym parkingu. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin. Teraz zawierciańscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Jednocześnie funkcjonariusze apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Źródło: KPP Zawiercie

3 thoughts on “Wypadek na DK78 w Zawierciu. Zginęło małżeństwo

  1. Czy ktoś posiada informacje z jakiego kierunku nadjechał VW? Wyjeżdżał ze stacji paliw czy jechał ul. Jurajską od Przyłubska?

  2. uwaga, Google maps kieruje od pradeł do żerkowic przez przyłubsko bo niby szybciej dlatego wiele kierowców tamtędy jeździ. być może i to małżeństwo tak pojechalo A to niestety jest totalne głupstwa. stąd pewnie też wyjeżdżali z podporządkowane przez tą nawigacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *